Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ilmdnys1/radyo/sistem/veritabani.php on line 14
Hafız Abdulkadir Şehitoğlu Yakında Sizlerle

Giriş Yapın

Neden Üye Olmalıyım?
Onayla

Aktif Yayın yok

Hafız Abdulkadir Şehitoğlu Yakında Sizlerle

Hafız Abdulkadir Şehitoğlu Ramazan dolayısıyla bulunduğu Konya\'ya vedaya hazırlanıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi\'nin davetlisi olarak Ramazan Ayı\'nı Konya\'da geçiren Abdulkadir Şehitoğlu 2 gün sonra başkent Ankara\'ya dönecek. YEŞİL TV olarak Konya\'da ziyaret ettiğimiz Abdulkadir Şehitoğlu Konya\'da olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şehitoğlu \"Konya Büyükşehir Belediyemizin davetlisi olarak mübarek Ramazan Ayı\'nı Konya\'mızda yaşadık. Öncelikle belirtmeliyim ki gerek yetkililer, gerek Konya halkı ve gerekse teravih namazlarında birlikte olduğumu cemaatimiz bizlere çok naif davrandılar. Bu vechle birler Konya\'yı ikinci memleketimiz gibi görüyoruz\" dedi.

Son albümü YÜREK YANINCA\'yı 2003 yılında yayınlayan Abdulkadir Şehitoğlu\'na yeni albüm çalışması yapıp yapmayacağını sorduğumuzda ise, Şehitoğlu \"Evet 10 yıl gibi uzun bir zaman geçti albüm hazırlamayalı. İnşallah Konya dönüşü Bayramı\'da yaşadıktan sonra şu anda hazır halde olan 40 eser arasından bir seçim yaparak albüm için kolları sıvayacağız. İnşallah bu yeni albümde çok sesli bir çalışma hazırlayacak ve sadece Türkiye\'de değil Avrupa\'da da dinlenecek eserler hazırlayacağız. Bir de muhterem ve merhume validemi kaybettiğimizden sonra kaleme aldığım bir ANNE eserimiz var. Bu eseride tüm annelere ithafeb seslendireceğiz\" dedi.

Editer - Haber

DİĞER HABERLER

YORUM YAP

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmamış

ANAMENÜ

YAYIN AKIŞI

  • 01:00 : Seçme Yabancı İlahiler

ANKET

En beğendiniz ilahi türü hangisi ?